Uvařte vlastní viry a vypijte je, radí absolvent VŠ života

Absolvent lékařské fakulty Vysoké školy života Bohumil Šefl přišel s jednoduchým způsobem, jak porazit jakýkoli virus, včetně COVID19.

Způsob obětavě aplikoval sám na sobě a podělil se o výsledky svého výzkumu.

„Nevím, jak se šíří covid19,“ přiznal Bohumil Šefl na úvod s tím, že se domnívá, že se šíří nepozorovaně od lidí co nemají příznaky a ani si nákazu neuvědomují.

Podle vědecké rady pak zmínil toto:

„Nákaza je v počátku v ústech ve slinných žlázách. Potom zamíří do tenkého střeva, kde napadá imunitní buňky a likviduje je. Po dosažení oslabení obranyschopnosti zamíří do plic, kde snadno napadá plicní buňky a v nich se množí,“ popsal absolvent lékařské fakulty Vysoké školy života Bohumil Šefl a pokračoval:

„Proto je nutné zabránit vstupu virů do organismu. Jedna metoda se ukázala jako velmi účinná. Je to odebrání virů z úst do roztoku. Tento tepelně upravit teplotou aspoň 80 stupňů po dobu 10 minut. Při podání dojde k masivnímu ničení virů, které se nestačí namnožit,“ popsal Bohumil Šefl přesný postup, který vědecky prověřím sám na sobě a nyní se o něj dělí nejen na sociální sítích, ale snaží se jej protlačit i do médií, která jej však odmítají a raději věří výzkumům vědců jiných institucí než je Vysoká škola života, což on sám, ale i my, považujeme za skandální.

Diplom Vysoké školy života pro každého

Podpořte Vysokou školu života zakoupením svého diplomu.
Nebo za Vás pošleme někomu diplom jako dárek!
Jistě znáte spoustu absolventů Vysoké školy života

Koupit diplom

«