Octem proti čárám na obloze

Čáry na obloze nejsou ani hezké, ani zdravé. Způsobují navíc změny počasí a to vždy k horšímu.

Dle předchozích poznatků vědců z Vysoké školy života mnohdy pochází z letadel a jsou plné chemických látek, záměrně rozprašovaných jak vojenskými, tak což je šokující, i civilními dopravními letadly.

Dle současných výzkumů se však dá proti čárám na obloze bránit. Odloučené pracoviště přírodovědné fakulty Vysoké školy života pod krycím názvem „Včelí Ráj“ provedlo testy za pomocí octa a to s překvapivě pozitivními výsledky.

„V neděli jsem nafotila oblohu nad pozemkem u Rakovníka v době od 7 do 12 hodin. Čárání ustalo kolem druhé a poté již jasno. Je s podivem, že obloha zůstala přes všechno to malování jasná. Předpověď počasí byla čtvrtek, pátek zataženo, sobota oblačno, neděle slunce. Rozhodla jsem se, že vyzkouším ocet a ve čtvrtek ráno (obloha pokrytá ocelovou dekou) jsem rozlila litr do dvou mističek. Jednu jsem umístila před maringotku a druhou o 50 mále. Čtvrtek zataženo, občas vykouklo slunce, pátek, sobota slunečno, žádné čárání po obloze, neděle to co je na fotkách. Nechci předčasně jásat, že ocet funguje. Uvidíme, zda je to náhoda,“ stojí v prohlášení výzkumného oddělení „Včelí Ráj“ přírodovědecké fakulty Vysoké školy života.

Diplom Vysoké školy života pro každého

Podpořte Vysokou školu života zakoupením svého diplomu.
Nebo za Vás pošleme někomu diplom jako dárek!
Jistě znáte spoustu absolventů Vysoké školy života

Koupit diplom

«

»