80 otáček bez výhry? Podvod!

V loterii, zejména pak ve výherních automatech není možné nevyhrát a s každou další sázkou pravděpodobnost výhry roste. Slovo „výherní“ by jinak postrádalo na významu. Je tedy jasné že pokud nevýherní řada trvá příliš dlouho, je to jasný podvod.

Své zkušenosti nabyté v praktické části doktorandské práce na fakultách sociálně ekonomické, technické a právnické, která je zaměřená právě na tuto problematiku, okomentovali absolventi Vysoké školy života Pepa a Michaela Pastorovi. „Jsou to největší podvodníci,“ zněl jasný resultát.

Oponentury se ujal pan Marek ze společnosti Sazka. „Pročpak myslíte,“ dožadoval se nejprve upřesnění jasného vzkazu.

Argumenty na sebe nenechaly dlouho čekat „Protože jsem tam prohrál už 7000 tisíc a nikdy jsem tam nic Nevyhrál. Jeden velký podvod,“ rozohnil se Josef Pastor.

Panu Markovi ze společnosti Sazka nezbývalo než se omluvit, lépe řečeno vymluvit. „Mrzí nás, že se nepodařilo vyhrát. Bohužel ta výhra nelze nijak zaručit. Chce to mít velké štěstí, aby se podařilo trefit tu vysněnou výhru,“ snažil se oponent zlehčit situaci.

Nedošlo mu však, že absolventi VŠ života pan a paní Pastorovi prováděli dlouhodobou studii jiné loterie, která už ve svém názvu výhru jasně deklaruje. „Já tam hrál výherní automaty. Nesázel Sportku a prostě za 80x otočení vám to nedá ani 5Kč, to není možné ale u Sazky ano. Za mě prostě jeden velký podvod,“ rozcupoval svými argumenty podloženými jasnými daty pan Pepa pana Marka, který se už nezmohl na další odpověď.

Diplom Vysoké školy života pro každého

Podpořte Vysokou školu života zakoupením svého diplomu.
Nebo za Vás pošleme někomu diplom jako dárek!
Jistě znáte spoustu absolventů Vysoké školy života

Koupit diplom

»